سه شنبه ٠١ اسفند ١٣٩٦  چاپ        ارسال به دوست

در ادامه برخورد قاطعانه دادستانی کرج با متجاوزان به امنیت و آسایش مردم صورت گرفت

اعدام سه سارق مقرون به آزار و متجاوز به عنف در ملا عام

بنا بر گزارش پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب کرج ( حدید) صبح روز چهارشنبه ، هفتم مرداد ماه سه متجاوز به عنف و سارق مقرون به آزار در ملا عام به دار مجازات آویخته شدند .
اين 3 نفر به اسامی م-ن ، ج - ن و الف - ق در سال 90 خانمي را در کرج به عنوان مسافر سوار كرده و در بيابان‌هاي نزديك هشتگرد وی را مورد تجاوز قرار می‌دهند و بعد از سرقت اموال وي و آزار و اذيت او را رها می‌کنند. بعد از شكايت اين خانم در دادسرای عمومی و انقلاب کرج ، با اقدامات قاطع دادسرا ، هر سه مجرم دستگیر و پرونده پس از صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان البرز ارسال که نهایتا در سال 93 برای هر سه متهم به اتهام مشارکت در سرقت مقرون به آزار شبانه و زنای به عنف و اکراه حکم اعدام صادر گردید .
حکم صادره پس از تایید در دیوانعالی کشور و تنفیذ حکم از سوی معاون اول قوه قضائیه ، صبح امروز در منطقه ی گلشهر کرج اجرا گردید .
دادستان شاکرمی با بیان این مطلب که امنیت و آسایش و آرامش شهروندان ، اولویت اول سیاست قضایی دادسرای کرج است ، تاکید نمود با متجاوزان به امنیت و حقوق شهروندان و با مرتکبان جرایم خشن که نظم و امنیت جامعه را به مخاطره اندازند ، بدون هیچگونه بخششی ،با جدیت و قاطعیت برخورد خواهد شد .


٢٠:٠٦ - چهارشنبه ٧ مرداد ١٣٩٤    /    شماره : ١٨٨    /    تعداد نمایش : ٢٣٨٦صفحه اصلي| اخبار| ساختار نواحی دادسرا| جستجوی پیشرفته| نقشه سایت
© Hadid.ir, All rights reserved              .کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دادسرای عمومی و انقلاب کرج می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است