سه شنبه ٠١ اسفند ١٣٩٦  چاپ        ارسال به دوست

صبح روز دوشنبه در سالن اجتماعات دادگستری کل استان البرز برگزار شد

مصاحبه خبری دادستان عمومی و انقلاب کرج با اصحاب رسانه و مطبوعات

بنا بر گزارش پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب کرج (حدید) ، روز دوشنبه چهارم خرداد ماه نشست خبری دادستان شاکرمی ، دادستان مرکز استان البرز با اصحاب رسانه و مطبوعات در محیطی صمیمی در محل سالن اجتماعات دادگستری کل استان البرز برگزار گردید .
در این نشست خبری که از ساعت 10 صبح و با حضور چشمگیر خبرنگاران صدا و سیمای استان و نشریات و جراید محلی و کشوری برگزار شد ، دادستان کرج ضمن خوش آمد گویی به حاضرین بر آمادگی دادستانی جهت برگزاری منظم جلسات خبری با اصحاب رسانه تاکید نمود و خبرنگاران را چشم و زبان مردم دانست .
ایشان در ادامه با بیان آمار و عملکرد دادسرای عمومی و انقلاب کرج در سال 93 از کاهش جرایم خشن از جمله قتل عمد و نیز جرایمی از قبیل سرقت خبر داد و فعالیتهای موثر دادسرا در جهت مبارزه با جرایم خشن را تشریح نمود .
سپس خبرنگاران حاضر به ترتیب سوالات خود را مطرح نموده که عمده سوالات پیرامون ساخت و سازهای غیر مجاز ، تصرف اراضی ملی و دولتی ، کمپ های غیر مجاز ، نیروگاه منتظر قائم ، امورات زندانیان و سایر مسائل مبتلابه شهر بود که دادستان شاکرمی با سعه صدر و حوصله به تمامی سوالات مطرح شده پاسخ گفت .
این نشست خبری که ساعت 10 صبح آغاز گردیده بود با گزارش پایانی دادستان محترم در ساعت 12 پایان یافت .


١٦:٣٤ - دوشنبه ٤ خرداد ١٣٩٤    /    شماره : ١٨٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٥٨صفحه اصلي| اخبار| ساختار نواحی دادسرا| جستجوی پیشرفته| نقشه سایت
© Hadid.ir, All rights reserved              .کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دادسرای عمومی و انقلاب کرج می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است