سه شنبه ٠١ اسفند ١٣٩٦  چاپ        ارسال به دوست

در راستای اقدامات دادستانی کرج در برخورد با اراذل و اوباش صورت گرفت

اجرای حکم شلاق کامران آدمخوار ،اراذل و اوباش مشهور کرج در ملاء عام

بنا بر گزارش پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب کرج (حدید) ، صبح روز دوشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه مجرم و اراذل و اوباش معروف کرج بنام (ک - ج ) معروف به کامران آدمخوار با حکم دادگاه و دستور دادستانی کرج در ملأعام شلاق خورد.
این حکم با حضور دادستان شاکرمی و فرمانده انتظامی شهرستان کرج اجرا گردید.
متهم که از اراذل و اوباش مشهور کرج می باشد و سوابق متعدد شرارت دارد بنا بر حکم قطعی دادگاه به 74 ضربه شلاق در ملا عام ، 10 ماه حبس و یک سال تبعید به شهرستان خاش در استان سیستان و بلوچستان و کار اجباری با هماهنگی شهرداری خاش محکوم گردیده که حکم شلاق وی به مرحله اجرا درآمد و تبعید وی نیز پس از پایان مدت حبس اجرا می گردد .
دادستان عمومی و انقلاب کرج با بیان اینکه دادسرای کرج در تامین امنیت شهروندان بسیار جدی است ، با هرگونه شرارت و اقدامی که امنیت جامعه و شهروندان را سلب کند به شدت برخورد خواهد کرد .
مردم حاضر در صحنه در واکنش به اجرای این حکم حمایت و رضایت خود را از نوع برخورد دادستانی با اراذل و اوباش اعلام و مراتب قدر دانی و تشکر خود را اعلام نمودند.


١٤:٢٧ - چهارشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٤    /    شماره : ١٨٦    /    تعداد نمایش : ٢٩٤٦صفحه اصلي| اخبار| ساختار نواحی دادسرا| جستجوی پیشرفته| نقشه سایت
© Hadid.ir, All rights reserved              .کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دادسرای عمومی و انقلاب کرج می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است