چهارشنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٦  چاپ        ارسال به دوست

با حضور قضات و پرسنل دادسرای عمومی و انقلاب کرج برگزار شد

نشست نوروزی دادستان عمومی و انقلاب کرج

بنا بر گزارش واحد اخبار پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب کرج (حدید) اولین نشست جناب آقای شاکرمی ، دادستان محترم عمومی و انقلاب کرج با قضات و پرسنل اداری دادسرای کرج در سال 94 ساعت 13:30 روز شنبه در محل حسینیه حضرت امام خمینی (ره) دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه یک کرج برگزار شد.
در این نشست که با تلاوت آیات کلام الله مجید آغاز شد، دادستان شاکرمی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضزت زهرای مرضیه (س) و فرزند صالحش حضرت امام خمینی (ره) به نقش بی بدیل مادر در زندگی انسانها پرداخت .
در ادامه ایشان با بیان تذکراتی خطاب به همکاران دادسرا از آنان خواست اخلاق و وجدان انسانی را سرلوحه کار خود قرارداده و پاسخگویی به مراجعین را باروی خوش و احترام انجام دهند .
وی سپس در خصوص نحوه عمل دادسرا در سال جدید ارشاداتی را نسبت به همکاران قضایی و اداری ایراد نمود و بیان داشتند که ما باید خود را آماده اجرای قانون جدید آیین دادرسی کیفری نماییم .
در پایان این مراسم ،دادستان با تقدیم لوح تقدیر و هدیه از عملکرد جمعی از پرسنل در ماههای بهمن و اسفند 93 و نیز حضور موثر در کشیک نوروزی سال 94 تقدیر بعمل آورد .


١٧:٥٨ - شنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٤    /    شماره : ١٨٣    /    تعداد نمایش : ١٦٥٦صفحه اصلي| اخبار| ساختار نواحی دادسرا| جستجوی پیشرفته| نقشه سایت
© Hadid.ir, All rights reserved              .کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دادسرای عمومی و انقلاب کرج می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است